2014_10_15: KURZ ELNEC

14. - 17. 10. 2014
z našeho hospice se účastnila zdrav. sestra Jaroslava Pecušíková

Základní kurz paliativní a hospicové péče

ELNEC (End Of Life Nursing Education Consortium) je mezinárodní projekt Vzdělávacího konsorcia všeobecných sester pracujících s pacienty v konečné fázi života.
Hlavním cílem je zlepšit oblast paliativní péče ve zdravotnictví. Primárním cílem je vzdělávat sestry v péči o umírající nemocné.

Kurz je určeno pro: všeobecné sestry a ostatní zdravotnické pracovníky, sociální pracovníky, pečovatele a další zájemce

Místo konání: Edukační centrum Domu léčby bolesti s hospicem sv. Josefa v
Rajhradě u Brna, Jiráskova 47, 664 61 Rajhrad

Pořadatel: Hospicové občanské sdružení Cesta domů a ELNEC tým sester vyškolených v rámci mezinárodního projektu ELNEC, které poskytují přímou paliativní péči