2015_01_29 - ŠANSONĚNÍ V PRAZE

Na konci ledna proběhla v Praze akce, která nás velice potěšila nejen svým výtěžkem 19.300,- Kč  = všem dárcům děkujeme, ale i milou atmosférou a podporou osobností jako jsou Vašek a Jan Neckářovi, Josef Zíma, Martha Elefteriadu, Jan Vodňanský, Věra Nerušilová, Zlatka Bartošková, Dáša Zázvůrková a Pavel Lintymer. Moderátor a iniciátor akce Karel Voříšek spolu s Jitkou Vysekalovou nás provedli krásným večerem a darovali nám celé vstupné a veřejně podpořili naši práci.

Celý článek včetně všech fotografií z akce najdete zde.

Jsme velice vděčni! Děkujeme za milá setkání!

Velký dík také patří paní Marcele Nevšímalové z Nadace Divoké husy, která veřejně podporuje činnost domácích hospiců! Velice si toho vážíme!

za hospic Petra Brychtová a Michaela Šafářová