2015_10_22-23 - JAK VÉST HOSPICE, KURZ PRAHA

Centrum paliativní péče, Praha Hradčanské náměstí - Centrum dohody:

Šedesát vedoucích pracovníků z českých a slovenských hospiců se sjelo ve čtvrtek do Prahy, aby na našem kurzu diskutovali o tom, jak vést lépe své týmy. Inspirací pro ně byly i zkušenosti ostřílených manažerů - Matěje Lejsala z Domova Sue Ryder a Dame Barbary Monroe, bývalé ředitelky prvního hospice na světě, která dlouhá léta úzce spolupracovala se samotnou zakladatelkou hospicového hnutí, Cicely Saunders. Věříme, že dvoudenní setkání nabité prací a nápady přinese čerstvý vítr do plachet našich hospiců. A těšíme se na příště!

Velice vydařený seminář... předčil naše očekávání! DĚKUJEME! Za Třeboň Petra - ředitelka, Petra - sestřička, Eva - lékařka