Síť přátel hospice - Národní pouť za hospice

Srdečně zveme všechny přátele a podporovatele našeho hospice na Národní pouť za hospice v sobotu 27. dubna do Svaté Hory u Příbrami. Přijďte i vy podpořit české hospice.

Ve středu 24. dubna budou kontaktní místa ZAVŘENA

Z důvodu celodenního teambuildingu budou ve středu 24. dubna 2019 zavřena obě kontaktní místa, tedy v Třeboni i J. Hradci. Děkujeme za pochopení.

Kontaktní místo v Jindřichově Hradci - otevřeno od dubna 2019

Každý pracovní den budou naši pracovníci už i na kontaktním místě v J. Hradci. Pravidelně i po domluvě podle Vašich potřeb.

Nadace Olgy Havlové podpořila náš hospic

Přes 60 tisíc korun získal náš hospic od Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové. Peníze použijeme na nákup zdravotních pomůcek a vzdělávání zaměstnanců.

Zapojte se do Sítě přátel Hospicové péče sv. Kleofáše

Pro všechny dárce a podporovatele našeho hospice máme skvělou zprávu. Založili jsme pro vás Síť přátel Hospicové péče sv. Kleofáše. Připojte se k nám a pomozte nám dále pomáhat.

Vzpomínkové místo pro nenarozené děti

Připravený prostor na hřbitově sv. Alžběty bude osazen plastikou do léta 2019. Děkujeme za podporu!

12331>>