ČSOB pomáhá regionům - pomozte našemu projektu

Vážení přátelé hospice,

Hospicové péči sv. Kleofáše se podařilo dostat do druhého kola projektu ČSOB pomáhá regionům. Nyní potřebujeme vaši pomoc. Prosím vás o sdílení níže uvedeného odkazu mezi vaše přátele a známé. Na webových stránkách www.csobpomaharegionum.cz totiž aktuálně vybíráme finanční prostředky na platy zdravotních sester. Ke svým pacientům vyjíždějí až do vzdálenosti 35 km od Třeboně, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Prosíme vás o šíření této prosby a případně také příspěvek v jakékoliv výši. Výběr končí o půlnoci z 26. 6. na 27. 6. 2017. Po ukončení projektu ČSOB vyhodnotí pořadí dle vybrané částky v každém kraji a vybrané finance doplní o 50, 40, 35 nebo 25 tisíc korun dle pořadí.

Velice si vážíme veškeré vaší pomoci a podpory. Bez vás bychom nemohli pracovat.

Děkujeme!

Číslo sbírkového účtu je 101 7777 101/0300 a důležitý je také variabilní symbol, bez něhož nelze určit, ke kterému projektu peníze patříJe tedy nutností uvádět variabilní symbol v případě, že posíláte příspěvek rovnou na sbírkový účet.

Variabilní symbol pro náš projekt je : 20170704