Získali jsme cenu zaměstnanců České spořitelny ocenění Floccus

V kategorii cena zaměstnanců České spořitelny ocenění Floccus jsme získali první místo. Cenu převzala ředitelna Petra Brychtová společně s Barborou Drachovskou v sobotu 21. ledna z rukou předsedy představenstva České spořitelny Tomáše Salomona.

Ocenění Floccus vyhlásila již potřetí Nadace České spořitelny pro neziskové organizace, které pomáhají seniorům a lidem s mentálním postižením nebo se věnují prevenci a léčbě drogové závislosti. Symbolem Ceny Floccus jsou chomáče chmýří pampelišek (Floccus znamená v latině chomáč), stejný symbol má shodou okolností ve svém logu také Hospicová péče sv. Kleofáše. „Je to pro nás obrovská čest a velké uznání naší práce. Velký dík patří zejména všem pracovnicím hospice,“ dodává ředitelka Hospicové péče sv. Kleofáše Petra Brychtová.

Ocenění přebíraly zástupkyně hospice na velkém pódiu před zaplněnou O2 Arénou v Praze. Děkujeme všem, kteří pro naši organizaci hlasovali na webových stránkách Nadace České spořitelny. Vaše podpora je velkým oceněním naší práce. Děkujeme!