Získali jsme cenu zaměstnanců České spořitelny ocenění Floccus

V kategorii cena zaměstnanců České spořitelny ocenění Floccus jsme získali první místo. Cenu převzala ředitelna Petra Brychtová společně s Barborou Drachovskou v sobotu 21. ledna z rukou předsedy představenstva České spořitelny Tomáše Salomona. 

Ocenění Floccus vyhlásila již potřetí Nadace České spořitelny pro neziskové organizace, které pomáhají seniorům a lidem s mentálním postižením nebo se věnují prevenci a léčbě drogové závislosti. Symbolem Ceny Floccus jsou chomáče chmýří pampelišek (Floccus znamená v latině chomáč), stejný symbol má shodou okolností ve svém logu také Hospicová péče sv. Kleofáše. „Je to pro nás obrovská čest a velké uznání naší práce. Velký dík patří zejména všem pracovnicím hospice,“ dodává ředitelka Hospicové péče sv. Kleofáše Petra Brychtová.

Ocenění přebíraly zástupkyně hospice na velkém pódiu před zaplněnou O2 Arénou v Praze. Děkujeme všem, kteří pro naši organizaci hlasovali na webových stránkách Nadace České spořitelny. Vaše podpora je velkým oceněním naší práce. Děkujeme!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím