Setkání pro pozůstalé

Každé první úterý v měsíci od 17.00 do 18.30 se od počátku září v třeboňském hospici uskuteční pravidelná setkání pro pozůstalé. Přijít může kdokoliv, kdo ztratil blízkého člověka, ať už to bylo nedávno nebo před lety. Na všechny se těšíme už 5. září, kdy se uskuteční první setkání po letních prázdninách. Tématem prvního setkání bude „Zastavení“, pro další setkání jsou připravena témata, jako je vzpomínání, odpuštění, probuzení apod. Kromě pravidelných setkání je v hospici k dispozici také poradna pro pozůstalé v kontaktním místě hospice vedle KKC Roháč, kam se mohou zájemci obrátit osobně nebo také telefonicky (tel. 739 341 087).