Ohlédnutí za Během kolem středu Evropy

Souhrn dnešního Běhu kolem středu Evropy hospicovým hledáčkem  :
- je nám ctí, že jsme byli podpořeni právě touto velkou partou moc fajn lidí
- bylo nám celý den s vámi moc dobře, veselo a milo a to prostě hezky lidsky
- děkujeme účastníkům a Městu Lišov za podporu
- hospicoví pracovníci a jejich ratolesti startovali téměř ve všech kategoriích - účastníky podrobně zachycují tyto fotografie:

Naši nejmenší - hospicový potěr s čísly 24, 34, 35 - Agátka, Markétka a Kryštof. — s uživateli Petra Brychtová a Tereza Maříková v  Město Lišov.

Agáta 2. místo — s uživateli Petra Brychtová v Město Lišov.

Kryštof 1. místo — s uživateli Tereza Maříková v Město Lišov.

O drama v druhé dětské kategorii se postarala Ráchelka, když doběhla jako poslední ve značném časovém odstupu  od všech soupeřů, ale v cíli to nevzdala... — s uživateli Petra Brychtová v  Město Lišov

...odstrčila povzbuzující maminku a maximálním tempem přeběhla cílovou čáru. Jsme na ní hrdí!!! — s uživateli Petra Brychtová v  Město Lišov.

A je to tady: náš velký hospicovotýmový favorit Kryštof od sociální pracovnice Irenky se postavil na start závodu s těžkými soupeři a nenechal se zahanbit, běžel bezvadně a doběhl čtvrtý!!! I přesto, že má na hrudi číslo 5 je pro nás jasná 1!!!! Kryšto děkujem!  — s uživateli Irena Kalna v  Město Lišov.

Už dorazily i první profi fotografie a vidíme Kryštofa (Irena Kalna) v akci, krásná práce!

A vrcholný závod se blíží - naše růžová děvčata (příště musíme zvolit rozhodně modré dresy, takhle to vypadalo, že kolegyně běží za sousední stánek Avonu a ne za náš modrý hospic  ) jsou v plném proudu připravování se... — s uživateli Irena Kalna aJaroslava Pecušíková v  Město Lišov.

Poslední fotka před startem - nálada je bezvadná a my jsme na ně za celý hospicový tým náležitě hrdí!!!! Takže HOLKY DO TOHO!!! — s uživateli Irena KalnaJaroslava Pecušíková v  Město Lišov.

A je to tady - první fotka po proběhnutí cílem!!! Nálada opět bezvadná, holky zahřáté pohybem, Kryštof vymrzlý z fandění - ale už jsme zase všichni pohromadě! Děvčata byla ve svých kategoriích na předposledních místech a stala se tak velkým vzorem Ráchelce, která zase provedla životní zkušenost - že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! ... a teď mě tak napadá - není i právě toto rčení trefné na naši hospicovou službu...    — s uživateli Irena Kalna a Jaroslava Pecušíková v Město Lišov.

Gratulujeme Petra Augstenová z Třeboně za nádherné 2. místo v Běhu kolem středu Evropy - s manželem Vladimír Augsten a jejich koloběžkami - jsou a letos opět budou podporovateli našeho amatérského Běhu pro hospic - DĚKUJEME a těšíme se 30. září v Třeboni - zase třeba i na startu