Poděkování a omluva Kajetánům

Tiskařský šotek se nevyhne nikomu. Ani Hospicová péče sv. Kleofáše tak nebyla ušetřena. Už podruhé nám při přípravě výroční zprávy nedopatřením vypadl z textu třeboňský Divadelní spolek Kajetán, který naši činnost již dlouhodobě podporuje. Podpory třeboňských ochotníků si velmi vážíme a tato opakovaná nepozornost při tvorbě výroční zprávy nás opravdu mrzí. V opravené verzi aktuální výroční zprávy na webových stránkách hospice jsme již tuto chybu napravili. Výroční zprávu najdete na tomto webu v sekci výroční zprávy. Již pětiletá spolupráce s divadelním spolkem funguje výborně a veškerý výtěžek z divadelních představení putuje vždy bez výjimky na provoz hospicové péče. Velmi se všem členům souboru omlouváme a děkujeme za podporu a velkou pomoc, kterou nám jejich benefiční představení přinášejí. Je to pro nás opravdu významná podpora, a to nejen finanční, ale zejména morální.

Petra Brychtová, ředitelka hospice