Nadace ČEZ podpořila třeboňský hospic

Díky aktivním běžcům a dalším sportovcům, kteří využívají aplikaci Nadace ČEZ EPP Pomáhej pohybem, získala Hospicová péče sv. Kleofáše celkem 75 tisíc korun.

Všem sportovním nadšencům za podporu našeho hospice patří velký dík!

Antidekubitní matrace i polohovací lůžko pro těžce nemocné

Hospicová péče sv. Kleofáše z příspěvku Nadace ČEZ pořídila dvě elektrická polohovací lůžka a antidekubitní matrace. Díky možnosti spoluúčasti dokoupil hospic i další pomůcky pro péči o těžce nemocné: mobilní koupací vanu, nafukovací umyvadlo se sprchou a stolek k lůžku.

Komfort pro pečující i pacienty

Nové pomůcky přinesou pacientům i pečujícícm rodinám komfort při domácí péči o těžce nemocného. Pomůcky pečujícím usnadní práci u lůžka ležícího pacienta.

V aplikaci Nadace ČEZ EPP Pomáhej pohybem mohou lidé podpořit vybrané neziskové organizace díky svým sportovním výkonům. Při běhu, chůzi či jiné sportovní aktivitě sbírají body, které mohou darovat vybrané neziskovce. Finanční příspěvky vyplácí Nadace ČEZ.

Sportujte s námi