Dobročinný prodej květin

Zakoupením řezaných květin a vázaných kytic v Květinářství Z lásky kvítka podpoříte náš hospic. Akce se koná v 3. a 4. července v prodejnách v Třeboni a Jindřichově Hradci.

Bleší trh pro hospic

V sobotu 27. června se po celý den uskuteční již tradiční bleší trh. Výtěžek z jeho konání podpoří provoz našeho hospice. Akce se letos uskuteční na Záchranné stanici pro volně žijící živočichy (Jateční 311). Těšíme se na setkání s vámi!

Modlitební setkání v Jindřichově Hradci

Srdečně zveme všechny zájemce na modlitební setkání, které se uskuteční ve středu 17. června od 18 hodin v kostele Českobratrské církve evangelické v Jindřichově Hradci.

Lidé z Kleofáše

Marika Jasanská pracuje v Kleofáši již třetím rokem. Co ji na práci pečovatelky nejvíce naplňuje? A jaká studia právě dokončila?

Pavel Liška navštívil hospic

Koncem května jsme v našem hospici uvítali známého herce Pavla Lišku. S jeho upřímným zájmem o paliativní péči jsme strávili příjemný čas povídáním a probrali další možnou spolupráci.

Děkujeme za podporu

Srdečně děkujeme aktivitě Pomáháme pohybem, která pro náš hospic za startovné dvou sportovních výzev vybrala 8 500 Kč. Vybraná částka putuje na naši sbírku Donio.cz a podpoří mzdové prostředky pro zdravotní sestřičky.

12342>>