Kdy pro kompenzační pomůcky?

Nově si můžete kompenzační pomůcky vyzvednout v Jindřichově Hradci v areálu polikliniky vedle lékarny Dr. Max. Podívejte se na podrobnou otevírací dobu.

Volné pracovní místo: Lékař/Lékařka úvazek 0,5

Do našeho hospicového týmu nyní sháníme lékaře. Pokud jste právě Vy tímto odborníkem a chcete smysluplnou práci v příjemném a vstřícném kolektivu, nebo někoho takového znáte, prosím neváhejte se ozvat naší ředitelce Ireně Kalné.

Zakladatelka hospice Petra Brychtová předala ředitelskou štafetu

Od 1. listopadu vede třeboňský hospic sv. Kleofáše Mgr. Irena Kalná, který jí ve výborné kondici předala zakladatelka hospice Mgr. Petra Brychtová.

Pravidelná setkávání v hospici a vzpomínkové setkání

Hospicová péče sv. Kleofáše vás srdečně zve na Vzpomínkové setkání v neděli 17. listopadu 2019 v 16.30 hodin před kostelem sv. Jiljí na hřbitově nedaleko Schwarzenberské hrobky v Třeboni.

Otevření půjčovny kompenzačních pomůcek v J. Hradci

V těchto dnech jsme otevřeli novou půjčovnu kompenzačních pomůcek v Jindřichově Hradci. Naleznete ji v areálu polikliniky vedle lékárny Dr. Max. Aktuální otevírací doba je v pondělí 14—16 hod a v úterý 12—16 hod. Možná je i individuální návštěva po domluvě na tel. čísle 739 341 026.

Slavnostní odhalení pomníku zemřelým dětem

V úterý 25. října v 15 hodin na třeboňském hřbitově sv. Alžběty slavnostně odhalíme pomník zemřelým dětem, které neseme v srdci. Pomník vytvořil z hořického pískovce Lukáš Šimek a symbolizuje lůno matky a nenarozený plod.

12336>>