Srdce pro Kleofáše

Děti ze Základní školy v Lužnici vyrobily pro náš hospic sv. Kleofáše krásné svícínky, které při sestavení dávají dohromady tvar srdce. Symbol lásky a pospolitosti. Každé dítě pracovalo na jednom kousku skládačky, dohromady pak sestavily celé srdce. My jim z celého srdce děkujeme, stejně jako všem, kteří na toto srdce a tím také na provoz našeho hospice přispěli.

Střípek ze srdce bylo možné zakoupit na portálu Darujme.cz v rámci speciální dárcovské výzvy. Svícen bylo možné zakoupit buď symbolicky nebo také fyzicky, aby mohl dárcům dělat doma radost. Minimální cena za jeden dílek skládačky byla symbolicky 142 Kč, protože byl prodej spouštěn na svátek sv. Valentýna - 14. 2. Nabídnout bylo možné i více a díky tomu se nám podařilo vybrat celkem 3 226 Kč. Vybrané peníze budou použity na provoz Hospicové péče sv. Kleofáše a pomoc v rodinách s těžce nemocnými pacienty.