Bleší trh pro hospic

Už v sobotu 23. června se v Třeboni opět setkáme na akci Zažít Třeboň jinak. Pokud nám chcete pomoci, přineste do kontaktního místa vedle KKC Roháč věci, které vám překáží doma, na půdě nebo v garáži. Rádi vás jich zbavíme a prodáme dalším zájemcům na bleším trhu. Prosíme vás, noste věci v takové kvalitě, v jaké byste rádi sami nakupovali. V kontaktním místě nás najdete ve všední dny od 8 do 15 hodin. Protože nemáme neomezené skladovací prostory, maximální počet darovaných kusů na osobu je 10. Výtěžek z prodeje poputuje na provoz hospice. Děkujeme!

Co bychom rádi prodávali: nádobí, dárkové předměty, dekorace, domácí potřeby, keramiku, sklo, porcelán, zahradnické náčiní...

VĚCI, KTERÉ BY SE MOHLY HODIT DO PRODEJE, MŮŽETE NOSIT DO KONTAKTNÍHO MÍSTA HOSPICE VEDLE KKC ROHÁČ VE VŠEDNÍ DNY OD 8 DO 15 HOD