Sociální automobil pro hospic

Služby hospicové péče budou pro občany Třeboňska dostupnější i díky obnově vozového parku. Zapojili jsme se do jedinečného sociálního projektu reklamní agentury Kompakt, díky které mají nový automobil např. v Domácím hospici Duha Hořice, Centru Kaňka Tábor a dalších. O úspěšnosti projektu vypovídá i to, že od roku 1997 pořídili takovýmto způsobem již 650 aut.

Markéta Nováková při oslovování firem.Celý projekt je postavený na jednoduché myšlence zapojení místních firem a společností do aktivit pomáhajících organizací v regionu prostřednictvím finančního podílu na koupi automobilu. Všichni ti, kteří se do projektu zapojí, mají zajištěnou reklamní plochu na automobilu na dobu šesti let a prezentaci v médiích, sociálních sítích i na akcích. V těchto dnech paní Markéta Nováková začala kontaktovat místní firmy a společnosti s nabídkou spolupráce v projektu.

Nový automobil bude na Třeboňsku pomáhat klientům, za kterými náš multidisciplinární tým jezdí ve dne, v noci, v pracovních dnech a o víkendech i do odlehlých a dopravně hůře dostupných lokalit Třeboňska. Vozíme našim klientům zdravotnické, rehabilitační a hygienické pomůcky pomáhající zajišťovat osobní komfort klienta a jeho důstojnost i při omezení sebeobslužnosti.

Děkujeme za Vaši podporu, zapojení se do projektu a bude nám ctí jezdit autem ozdobeným i logem Vaší firmy.