Klub přátel Hospicové péče sv. Kleofáše

Podpořte náš nově vznikající projekt Klubu přátel Hospicové péče sv. Kleofáše na webu www.globus.cz/lepsisvet

Díky programu Globus Lepší svět máme možnost získat významnou finanční podporu vznikajícího Klubu přátel Hospicové péče sv. Kleofáše. Výše podpory je přímo závislá na počtu hlasů, kterými nás můžete podpořit na webu www.globus.cz/lepsisvet, kde nás najdete pod Českými Budějovicemi. Pak už jen stačí uvést e-mail a kliknout, hlasovat je možné každý den.

Za každý hlas moc děkujeme a těšíme se na Vás nejen na akcích Klubu.

Klub přátel Hospicové péče sv. Kleofáše

Klub přátel Hospicové péče sv. Kleofáše je společenstvím lidí, kteří se chtějí podílet na zkvalitnění poslední fáze života obyvatel Třeboňska a od září i Jindřichohradecka na podpoře zdravotní i sociální péče o potřebné v domácím prostředí.

Členem Klubu se může stát jednotlivec i firma či organizace. Člen se zavazuje k pravidelné finanční podpoře hospice. Členové obdrží certifikát o členství v Klubu.

V rámci projektu se uskuteční 5 akcí pro veřejnost: dva koncerty, divadelní představení, výstava s vernisáží děti hospice hospici, odpoledne pro děti (kulturní a sportovní) a 1 akce pro členy Klubu: přednáška/exkurze.

Vznik Klubu je plánován na listopad 2018, kdy budeme informovat veřejnost v médiích, webových stránkách i na sociálních sítích.