Výroční zpráva hospice třetí na Cenách fóra dárců

Výroční zpráva hospice získala třetí místo v nefiremní kategorii Cen fóra dárců. Ocenění převzala ředitelka hospice Petra Brychtová na slavnostním odpoledni v Praze ve čtvrtek 29. listopadu. O grafiku a nápad se postaral Miroslav Adamec, veškeré texty a fotografie zajistily pracovnice hospice z vlastních zdrojů. "Výroční zpráva byla pojata jako noviny nazvané Kleofášův zpravodaj. Netradiční forma výroční zprávy je skromným dárkem a poděkováním všem podporovatelům a fanouškům Hospicové péče sv. Kleofáše," dodáva ředitelka.

Smyslem Cen Fóra dárců je podpořit a vyzdvihnout důležitou práci nejen neziskových organizací, ale i firem a firemních nadací a fondů v charitativní oblasti a ve veřejně prospěšných oborech.