Změna účtu naší veřejné sbírky

DŮLEŽITÉ informace pro všechny naše fanoušky a podporovatele: Byl zrušen náš účet veřejné sbírky s číslem: 264273985/0300 pro případné dary využívejte prosím už pouze účet 4640464389/0800. Děkujeme a omlouváme se za komplikace.

Kontaktní místo v Jindřichově Hradci - otevřeno od dubna 2019

Každý pracovní den budou naši pracovníci už i na kontaktním místě v J. Hradci. Pravidelně i po domluvě podle Vašich potřeb.

Nadace Olgy Havlové podpořila náš hospic

Přes 60 tisíc korun získal náš hospic od Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové. Peníze použijeme na nákup zdravotních pomůcek a vzdělávání zaměstnanců.

Zapojte se do Sítě přátel Hospicové péče sv. Kleofáše

Pro všechny dárce a podporovatele našeho hospice máme skvělou zprávu. Založili jsme pro vás Síť přátel Hospicové péče sv. Kleofáše. Připojte se k nám a pomozte nám dále pomáhat.

Vzpomínkové místo pro nenarozené děti

Připravený prostor na hřbitově sv. Alžběty bude osazen plastikou do léta 2019. Děkujeme za podporu!

Benefiční koncert pro hospic v sobotu 18. května

Srdečně zveme na benefiční koncert pro náš hospic, který se uskuteční již tuto sobotu 18. května ve společenském sále Lázní Aurora. Těšit se můžete na Trio Ridente, kterému tímto děkujeme za podporu!

12331>>