Zapojte se do Sítě přátel Hospicové péče sv. Kleofáše

Pro všechny dárce a podporovatele našeho hospice máme skvělou zprávu. Založili jsme pro vás Síť přátel Hospicové péče sv. Kleofáše. Připojte se k nám a pomozte nám dále pomáhat.

Síť přátel je tu pro všechny

Do Sítě přátel Hospicové péče sv. Kleofáše se mohou zapojit všichni dárci a podporovatelé. Podmínkou je alespoň jednou ročně podpořit náš hospic libovolnou finanční částkou. Hospicová péče stále ještě není plošně hrazena ze zdravotního pojištění a individuální dárcovství je jednou z cest našeho financování.

Připravujeme zajímavé kulturní akce

Na oplátku máme pro všechny členy naší Sítě přátel připraveno hned několik zajímavých akcí. Někteří z vás se již zúčastnili první z nich - autorského čtení z knih Markéty Lukáškové. O dalších připravovaných událostech vás budeme brzy informovat, těšit se můžete na divadlo, koncert nebo třeba výstavu.