Nová pobočka v J. Hradci - zveme na prohlídku

Nová pobočka v J. Hradci otevře své dveře všem zájemcům ve středu 12. června od 9 do 18 hodin. Srdečně zveme na prohlídku.

Sociální poradna bude uzavřena 12. června

Sociální poradna bude uzavřena ve středu 12. června. Na sociální pracovnici se můžete obrátit opět v úterý 18. června. Děkujeme za pochopení.

Mše svatá za hospic

Srdečně zveme na Mši svatou za Hospic sv. Kleofáše, která se uskuteční ve čtvrtek 13. června od 18.30 hodin.

Výstava Spolu doma v Borovanech

Až do konce června můžete navštívit výstavu fotografií z naší práce v zámecké výstavní síni v Borovanech. Přijďte nahlédnout do příběhů rodin, ve kterých jsme působili.

Prohlášení poslankyně Věry Procházkové o eutanázii je nepřijatelé

Připojujeme se ke společnému prohlášení našich zatřešujících organizací

EACP 2019 Berlín

Evropská konference k paliativní péči skončila - díky NF AVAST jsem se jí mohli zúčastnit a vezeme si domů cenné poznatky, srovnání, povzbuzení a insipiraci...