Z důvodu nemoci bude uzavřena půjčovna pomůcek

V pondělí 2. 12., ve středu 4. 12. a v pátek 6. 12. bude z důvodu nemoci uzavřena půjčovna kompenzačních pomůcek v Jindřichově Hradci.

V pondělí 16. 12. bude uzavřena půjčovna pomůcek v JH

V pondělí 16. prosince bude z provozních důvodů uzavřena půjčovna kompenzačních pomůcek v Jindřichově Hradci.

Kdy pro kompenzační pomůcky?

Nově si můžete kompenzační pomůcky vyzvednout v Jindřichově Hradci v areálu polikliniky vedle lékarny Dr. Max. Podívejte se na podrobnou otevírací dobu.

Volné pracovní místo: Lékař/Lékařka úvazek 0,5

Do našeho hospicového týmu nyní sháníme lékaře. Pokud jste právě Vy tímto odborníkem a chcete smysluplnou práci v příjemném a vstřícném kolektivu, nebo někoho takového znáte, prosím neváhejte se ozvat naší ředitelce Ireně Kalné.

Zakladatelka hospice Petra Brychtová předala ředitelskou štafetu

Od 1. listopadu vede třeboňský hospic sv. Kleofáše Mgr. Irena Kalná, který jí ve výborné kondici předala zakladatelka hospice Mgr. Petra Brychtová.

Pravidelná setkávání v hospici a vzpomínkové setkání

Hospicová péče sv. Kleofáše vás srdečně zve na Vzpomínkové setkání v neděli 17. listopadu 2019 v 16.30 hodin před kostelem sv. Jiljí na hřbitově nedaleko Schwarzenberské hrobky v Třeboni.

12336>>