Globus podpořil Síť přátel hospice

Z finančních prostředků programu "Globus Lepší svět 2018" se podařilo podpořit náš projekt Síť přátel Hospicové péče sv. Kleofáše.

Koncerty, výstavy, setkání a kurzy nabízíme našim dárcům jako poděkování za dlouhodobou finanční podporu. Síť přátel Hospicové péče sv. Kleofáše sdružuje dárce, kteří alespoň jednou ročně podpoří finanční částkou náš hospic. V minulosti už mohli dárci navštívit koncert Viva Musica v Lomnici nad Lužnicí, koncert Trio Ridente v lázních Aurora, výstavu fotografií v Borovanech nebo kurz první pomoci v Třeboni. Další kulturní akce pro pravidelné dárce a další podporovatele našeho hospice připravujeme na podzimní měsíce tohoto roku - těšit se mohou na benefiční koncert ve Schwarzenberské hrobce (14. září) i již tradiční Týden pro hospic (7.-13. října). O všech aktivitách budeme dárce informovat emailem, na facebooku i na webových stránkách hospice.

Děkujeme všem za podporu!