Pravidelná setkávání v hospici a vzpomínkové setkání

Hospicová péče sv. Kleofáše vás srdečně zve na Vzpomínkové setkání v neděli 17. listopadu 2019 v 16.30 hodin před kostelem sv. Jiljí na hřbitově nedaleko Schwarzenberské hrobky v Třeboni. Přijďte společně zavzpomínat na všechny, které nám bylo dáno doprovázet, jejich pečující rodiny a blízké. Setkání zahájíme společnou procházkou při svíčkách, která bude spojena s malým občerstvením. Chcete-li, vezměte s sebou lucerničky. Na závěr setkání se můžete zúčastnit mše svaté v kostele Panny Marie Královny a sv. Jiljí.

Současně zveme všechny zájemce na naše pravidelné setkání pozůstalých a přátel třeboňského hospice v úterý 19. listopadu od 17 hodin v kontaktním místě Hospicové péče sv. Kleofáše v Třeboni (vchod vedle KKC Roháč). Společně zaměstnáme ruce výrobou drobných předmětů. Přijďte sdílet vaše vzpomínky, zkušenosti i příběhy v bezpečném a důvěrném prostředí. Těšíme se na všechny známé i nové tváře.

Lenka Řeřichová