Hospic můžete podpořit v nové sbírce

V roce 2019 vznikl nový crowdfundingový portál Donio.cz, velmi rychle se rozjel a skvěle se přizpůsobil i dnešní době. Každý si může založit sbírku, tedy i neziskovka - a navíc, Donio vám předá 100 % vybrané částky.

Nově se do této sbírky zapojila i Hospicová péče sv. Kleofáše. „V letošním roce jsme kvůli epidemii museli prozatím pozastavit naši fundraisingovou činnost. Nemůžeme pořádat benefiční představení nebo se účastnit charitativního prodeje. V přímé péči jsme ale neotáleli ani chvilku, naši lékaři a zdravotní setry jsou pacientům k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Abychom dostáli personálním závazkům naší neziskové organizace rozhodli jsme se využít této sbírky,“ uvedla ředitelka hospice Irena Kalná.

Kde vybrané peníze pomohou?

V hospici pracuje celkem 9 zdravotních sestřiček, vybrané peníze pokryjí 0,5 úvazku jedné sestřičky na dobu půl roku. Celkem se jedná o částku 117 900 Kč. Peníze tedy pomohou tam, kde to nejvíce potřebujeme.

Jak se do sbírky zapojit?

Zájemci naleznou potřebné informace přímo na portále donio.cz. https://www.donio.cz/pribeh/296