Týden pro hospic startuje již 5. října

Již osmý ročník tradiční akce Týden pro hospic plánujeme v termínu od 5. do 10. října. Každoročně je tato akce spojena se Světovým dnem hospiců a paliativní péče, který připadá vždy na druhou říjnovou sobotu. Přijďte si spolu s námi užít společný čas naplněný divadlem, hudbou, přednáškou či sportem. Společně se také můžeme propojit během Papučového dne, který letos připadá na středu 7. října.

Připravili jsme pro vás besedu s psycholožkou hospice Terezou Maříkovou, divadelní představení Setkávání Divadelního spolku Kajetán, koncert Swinging saxophones, bazar bižuterie, vystoupení kostelního sboru KOS, benefiční cvičení jógy a také velmi oblíbený Běh pro Kleofáše, který se uskuteční v sobotu 10. října. I letos můžete využít firemní startovné. Přijďte si společně zasportovat, startovné ve výši min. 5 000 Kč je určeno pro maximální počet 10 osob. Veškeré podrobnosti k běhu, včetně vyznačených tras naleznete na webu na https://behyprohospice.cz/detail-behu/5742224197287936.

Výtěžek ze vstupného, stejně jako veškeré dary získané během Týdne pro hospic, poputují na provoz Hospicové péče sv. Kleofáše. Děkujeme, že spolu s námi pomáháte pomáhat!

Těšíme se na setkání s Vámi!