Pavel Liška a čtyřnohý pes

„Já teď hodně čtu o Indiánech a dozvídám se o nich čím dál tím víc. A fascinuje mě jejich svět. Zjišťuji, že v něčem jsou možná pozadu, ale v některých věcech jsou určitě napřed. Napřed jsou třeba v přístupu ke smrti, k umírání….

Mobilní hospicová péče nám umožňuje ten poslední čas našeho života, který je úplně přirozený a k našemu životu patří, ať už přijde kdykoliv, strávit naplněně, smysluplně a smířeně.

A ten největší dar, který může být, tak je možnost strávit tento čas doma, mezi svými blízkými.

Možná si uvědomíme, že smrt k životu patří“.

Pavel Liška

A co pro známého herce znamená společný čas s někým?

Čas strávený s někým, komu na Vás opravdu záleží, je skutečně k nezaplacení. Pravá hodnota společného času se ale často ukáže až tehdy, když nám ho moc nezbývá. Díky podpoře mobilního hospice mohou rodiny strávit poslední chvíle se svým nejbližším doma.

Příspěvkem na chod mobilního hospice darujete lidem na sklonku života a jejich rodinám to nejcennější – společný čas. Naše zkušenosti ukazují, že je to čas vzácný, nenahraditelný a natolik důležitý, že bychom jej neměli promeškat. Čerpat z takových zkušeností mohou i další generace. Vydejte se s námi na cestu doprovázení lidí na sklonku života a podpořte mobilní hospic sv. Kleofáše. Děkujeme!

Darovat můžete na zde nebo zasláním libovolné částky, kterou pošlete na č.ú.: 7071727399/0800 a do zprávy pro příjemce uvedete "Společný čas" a Vaše jméno.