Společným časem dáme druhému kus sebe

V dnešní době je společný čas velmi vzácný. Nikdy nevíme, kolik nám ho ještě zbývá. Své o tom ví i Lucie Pincová, zdravotní sestra v našem hospici.

"Doprovázíme celou rodinu, snažíme se o to, aby se rodina dokázala semknout a aby využili zbývající čas."

Jak vnímá společně strávený čas v hospicových rodinách?

Čas strávený s někým, komu na Vás opravdu záleží, je skutečně k nezaplacení. Pravá hodnota společného času se ale často ukáže až tehdy, když nám ho moc nezbývá. Díky podpoře mobilního hospice mohou rodiny strávit poslední chvíle se svým nejbližším doma.

Příspěvkem na chod mobilního hospice darujete lidem na sklonku života a jejich rodinám to nejcennější – společný čas. Naše zkušenosti ukazují, že je to čas vzácný, nenahraditelný a natolik důležitý, že bychom jej neměli promeškat. Čerpat z takových zkušeností mohou i další generace. Vydejte se s námi na cestu doprovázení lidí na sklonku života a podpořte mobilní hospic sv. Kleofáše. Děkujeme!

Darovat můžete zde nebo zasláním libovolné částky, kterou pošlete na č.ú.: 7071727399/0800 a do zprávy pro příjemce uvedete "Společný čas" a Vaše jméno.