Hospic vám dokáže vzít půlku břemene ze zad

Našim blízkým se asi všichni snažíme dát nejméně tolik pozornosti, lásky a péče, které dávají oni nám. Paní Jolana Kalová měla i díky hospici příležitost takto dochovat milovaného tatínka.

"Hospic vám vezme půlku břemene ze zad."

Jaké jsou její další dojmy z tohoto náročného, ale cenného období jejího života?

Čas strávený s někým, komu na Vás opravdu záleží, je skutečně k nezaplacení. Pravá hodnota společného času se ale často ukáže až tehdy, když nám ho moc nezbývá. Díky podpoře mobilního hospice mohou rodiny strávit poslední chvíle se svým nejbližším doma.

Příspěvkem na chod mobilního hospice darujete lidem na sklonku života a jejich rodinám to nejcennější – společný čas. Naše zkušenosti ukazují, že je to čas vzácný, nenahraditelný a natolik důležitý, že bychom jej neměli promeškat. Čerpat z takových zkušeností mohou i další generace. Vydejte se s námi na cestu doprovázení lidí na sklonku života a podpořte mobilní hospic sv. Kleofáše. Děkujeme!

Darovat můžete zde nebo zasláním libovolné částky, kterou pošlete na č.ú.: 7071727399/0800 a do zprávy pro příjemce uvedete "Společný čas" a Vaše jméno.