Kdyby nebylo společně sdíleného času, tak je člověk na všechno sám

Oslovujeme vás ve finální části naší kampaně, která má za cíl získat finanční prostředky a díky nim umožnit rodinám prožít tak důležitý čas závěru života doma, mezi svými.

Náš hospicový lékař František Pfeifer má bohaté zkušenosti z nemocniční péče.

„V nemocnicích se umírá bohužel anonymně, tam každý umírá sám."

Jakou příležitost přináší do rodin hospicová péče?

Čas strávený s někým, komu na Vás opravdu záleží, je skutečně k nezaplacení. Pravá hodnota společného času se ale často ukáže až tehdy, když nám ho moc nezbývá. Díky podpoře mobilního hospice mohou rodiny strávit poslední chvíle se svým nejbližším doma.

Příspěvkem na chod mobilního hospice darujete lidem na sklonku života a jejich rodinám to nejcennější – společný čas. Naše zkušenosti ukazují, že je to čas vzácný, nenahraditelný a natolik důležitý, že bychom jej neměli promeškat. Čerpat z takových zkušeností mohou i další generace. Vydejte se s námi na cestu doprovázení lidí na sklonku života a podpořte mobilní hospic sv. Kleofáše. Děkujeme!

Darovat můžete zde nebo zasláním libovolné částky, kterou pošlete na č.ú.: 7071727399/0800 a do zprávy pro příjemce uvedete "Společný čas" a Vaše jméno.