Poděkování od hospicového týmu

Milí přítelé našeho hospice,

obracím se k Vám, abychom si společně poděkovali. Blížíme se ke konci naší podzimní fundraisingové kampaně Darujte společný čas a já mám velikou radost. Díky Vám, se nám podařilo dát dohromady částku 251 043 Kč. Velmi ochotně reagovali naši firemní dárci, jejichž podpora dosáhla výše 192 000 Kč. Štědrost a otevřené srdce jednotlivců přineslo do hospice téměř 60 000 Kč. 

Co s darovanými financemi uděláme? Celou kampaní nás provázela myšlenka Darovat společný čas rodinám, kde je blízký člověk na konci své životní pouti. Darovat čas na společné povídání, usmíření, rozloučení. Díky vám poskytneme tento speciální čas po dobu 279 dní. A to je skvělé!

Podle našich zkušeností je společně strávený čas s blízkými na konci životní cesty nenahraditelný a natolik důležitý, že bychom jej neměli promeškat. Čerpat z takových zkušeností mohou i další generace. Děkujeme, že jste se spolu s námi vydali na cestu doprovázení lidí na sklonku života. 

S úctou

Irena Kalná,

ředitelka hospice

Darovat v naší kampani můžete až do 1.12. zde. Děkujeme!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím