Lidé z Kleofáše

Lidé z Kleofáše

Koncem loňského roku nastoupila do hospice milá, usměvavá a empatická zdravotní sestra Zdeňka Jarolínová. O tom, jak ji hospic změnil přístup k umírání i o tom, jak ráda tráví volný čas jsme si povídaly v krátkém rozhovoru.

Poradna pro pečující

Poradna pro pečující

Od 1. března se rozjede ve třech vytipovaných obcích poradna pro každého, kdo se doma stará o svého blízkého. Naše zkušené pracovnice bezplatně poradí v praktických oblastech, pomohou vyřídit potřebné finanční příspěvky na péči, doporučí ty správné pomůcky či vyslechnou.       

Mše svatá se uskuteční

Mše svatá se uskuteční

Mše svatá za dobré hospicové dílo se koná zítra 11. února od 18.30 v třeboňském kostele sv. Jiljí a Panny Marie Královny. Následné setkání se neuskuteční. Jste srdečně zváni!

Daňové zvýhodnění pro dárce

Daňové zvýhodnění pro dárce

Podporujete finančně svoji vybranou organizaci? Máme pro Vás dobrou zprávu! Za loňský i letošní rok můžete uplatnit zvýhodněný daňový odpis ze současných 10% na 30%.

Vedoucí zdravotní sestra

Vedoucí zdravotní sestra

Vypisujeme výběrové řízení na pozici vedoucí zdravotní sestra. Jste empatiční, máte potřebné vzdělání, komunikační a organizační schopnosti a řidičské oprávnění skupiny B?

Děkujeme Autosalonu Jiří Souček

Děkujeme Autosalonu Jiří Souček

Hospicový vozový park byl obohacen o nového, již jedenáctého člena. Je jím nový Renault Clio z Autosalonu Jiří Souček. Výhodné podmínky pronájmu automobilu na 1 rok, vstřícné jednání a porozumění smyslu naší práce - to vše provázelo navázání spolupráce s panem Součkem.

12349>>
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím