Týden pro hospic 2020

Týden pro hospic 2020

Letošní Týden pro hospic je nakonec trošku jiný než si celý náš tým představoval. Kvůli aktuálním nařízením jsme museli zrušit přednášku, promítání filmu i oba koncerty. Pevně věříme, že si spolu s vámi vše brzy vynahradíme a strávíme krásný společný čas.

Papučový den 2020

Papučový den 2020

Již počtvrté se ve středu 7. října uskuteční po celé ČR Papučový den. Papuče jako symbol domova, papuče na podporu mobilních hospiců! Vezměte si kousek svého doma všude s sebou.

Běh pro Kleofáše bude virtuální

Běh pro Kleofáše bude virtuální

Vzhledem k epidemické situaci jsme se rozhodli uskutečnit Běh pro Kleofáše jako virtuální. V termínu od 10. října do 1. listopadu můžete kdykoliv běžet pro náš hospic. A to je skvělá zpráva!

V projektu Osobní asistence pomáháme již dva roky

V projektu Osobní asistence pomáháme již dva roky

Lidé se sníženou soběstačností mohou díky projektu Osobní asistence zůstat doma a žít ve svém komfortu spolu se svými blízkými. Hospic je zapojen do tohoto projektu již od roku 2018.

Lidé z Kleofáše

Lidé z Kleofáše

Maruška Holušová pracuje oficiálně v Hospicové péči sv. Kleofáše teprve rok. Předtím však byla dlouholetou dobrovolnicí a podporovatelkou hospice. Potkávat ji často můžete na dobročinných trzích. Peče také bezkonkurenční frgále, které v hospici milujeme.

Týden pro hospic startuje již 5. října

Týden pro hospic startuje již 5. října

Již osmý ročník tradiční akce Týden pro hospic plánujeme v termínu od 5. do 10. října. Každoročně je tato akce spojena se Světovým dnem hospiců a paliativní péče, který připadá vždy na druhou říjnovou sobotu.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím