Co je nového v Kleofáši?

Co je nového v Kleofáši?

Od 1. dubna nastoupila na 0,5 úvazku do hospice paní doktorka Eva Zýková a my z toho máme velikou radost. Ač s hospicem úzce spolupracuje od jeho založení v roce 2013, nyní můžeme říct, že je skutečně „naše“. Může tomu tak být i díky vstřícnosti vedení jindřichohradecké nemocnice, kde Eva již od absolvování 2. Lékařské fakulty UK v Praze působí na oddělení ARO jako anestezioložka.

Nabízíme pomoc v době epidemie

Nabízíme pomoc v době epidemie

V těchto dnech jsme rozšířili naše služby pro širší veřejnost. Pokud vás současná situace vyčerpává a cítíte se v nejistotě, můžete kontaktovat naše psycholožky a sociální pracovnice.

Slova na povzbuzení

Slova na povzbuzení

Ani v těchto dnech se činnost hospice nezastavila. Naše sestřičky, lékaři a pečovatelky denně vyjíždějí ke klientům do rodin a naše paní ředitelka nás povzbuzuje. Přečtete si její slova, stojí za to....

Potřebujete roušku?

Potřebujete roušku?

U nás v hospici jsme zřídili sběrné místo pro ručně ušité roušky. Máte tedy možnost k nám každý den přijít a odnést si roušku. Máme jich dostatek.

Mše svatá za hospic se neuskuteční

Mše svatá za hospic se neuskuteční

Plánovaná mše svatá za dobré hospicové dílo se ve středu 18. března v Jindřichově Hradci neuskuteční. O novém termínu vás včas informujeme. Děkujeme za pochopení.

Uzavření kontaktních míst hospice

Uzavření kontaktních míst hospice

Kontaktní místa hospice v Třeboni a Jindřichově Hradci budou v nadcházejícím týdnu - od 16. do 20. března - uzavřena. Denně od 8:00 do 16:00 budeme k dispozici na tel čísle 739 341 087. Půjčovna kompenzačních pomůcek bude také uzavřena, na předání pomůcky je možné se domluvit na telefonu 739 341 026. Děkujeme za pochopení a držme si vzájemně palce!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím