Síť přátel hospice

Do Sítě přátel Hospicové péče sv. Kleofáše se mohou zapojit všichni dárci a podporovatelé. Podmínkou je alespoň jednou ročně podpořit náš hospic libovolnou finanční částkou. Hospicová péče stále ještě není plošně hrazena ze zdravotního pojištění a individuální dárcovství je jednou z cest našeho financování.
Síť přátel hospice - Národní pouť za hospice

Srdečně zveme všechny přátele a podporovatele našeho hospice na Národní pouť za hospice v sobotu 27. dubna do Svaté Hory u Příbrami. Přijďte i vy podpořit české hospice.

Zapojte se do Sítě přátel Hospicové péče sv. Kleofáše

Pro všechny dárce a podporovatele našeho hospice máme skvělou zprávu. Založili jsme pro vás Síť přátel Hospicové péče sv. Kleofáše. Připojte se k nám a pomozte nám dále pomáhat.