Oxygenátory putují do rodin

Díky Vám jsme pořídili 2 nové koncentrátory kyslíku.

Staňte se i Vy součástí hospicové DNA

Pravidelné dárcovství je pro náš hospic velmi důležité. I Vy se můžete zapojit.

Lidé z Kleofáše

Nová předsedkyně správní rady hospice Terezie Jenisová měla vždy blízko k otázkám zdravotnictví a sociální péče. Laskavý a profesionální přístup k práci je pro ni příznačný...

Pomoc pro děti v krizi

Pro děti, které se ocitnou v krizové situaci, existuje rychlá a účinná pomoc přímo v jejich nejbližším okolí. Stačí si vyhledat odbornou pomoc prostřednictvím nového webu www.pomocnemapy.cz.

Modlitební setkání

Ve středu 17. března se společně s námi můžete potkat při modlitebním setkání za dobré hospicové dílo na evangelické faře v Jindřichově Hradci. Následné posezení se neuskuteční.

Otevírací doba půjčovny kompenzačních pomůcek

Z personálních důvodů měníme otevírací dobu půjčovny kompenzačních pomůcek v týdnu 8.3.-12.3.2021.

12350>>