Darujte společný čas

Poděkování od hospicového týmu

Dosud jste darovali 279 dní společného času hospicovým rodinám! Přispět můžete až do 1.12.

Kdyby nebylo společně sdíleného času, tak je člověk na všechno sám

Náš hospicový lékař František Pfeifer popisuje rozdíl umírání v nemocnici a v domácím hospici.

Hospic vám dokáže vzít půlku břemene ze zad

Naše pozůstalá paní Jolana Kalová popisuje, jak dochovávali milovaného tatínka.

Společným časem dáme druhému kus sebe

"Doprovázíme celou rodinu, snažíme se o to, aby se rodina dokázala semknout a aby využili zbývající čas."

„Společný čas je prostě všechno"

,,Hospic nám přínesl možnost být v klidu, mít zázemí v sestřičkách, v lékařích a dělat bez stresu všechnu tu práci, která byla potřeba."

Pavel Liška a čtyřnohý pes

Přemýšleli jste někdy nad tím, co může spojovat hospice a indiány? Takové originální propojení nám pro podzimní kampaň Papučový den popsal známý herec Pavel Liška. Jemu vděčíme za podporu našeho hospice i za šíření myšlenky, že smrt je přirozenou součástí života.